Про компанію SCHIEDEL

 Німецька компанія SCHIEDEL є виробником №1 керамічних димохідних систем у світі. Щорічно компанія SCHIEDEL виробляє 3000 кілометрів димохідних та вентиляційних систем та має у своєму штаті понад 1200 співробітників. Щорічний оборот компанії перевищує 200 млн євро.
Завдяки розробкам та конструктивним рішенням фахівців компанії, керамічні димохідні системи SCHIEDEL є найбезпечнішими у світі. Протягом кількох десятиліть беззаперечним лідером продажів для приватного домобудівництва стала не тільки керамічна димаря SCHIEDEL UNI, а й система природної вентиляції SCHIEDEL VENT.
 Для виробництва керамічних димарів і компонентів систем SCHIEDEL UNI, SCHIEDEL KERASTAR, SCHIEDEL KERANOVA, а також димарів з високоякісної нержавіючої сталі SCHIEDEL PERMETER використовується найякісніше та інноваційне обладнання. Використання нововведень та сучасних технологій дозволяє компанії SCHIEDEL не лише багато років залишатися лідером ринку, а й постійно вдосконалювати лінійку класичних продуктів та розробляти нові.
 Володіючи більш ніж 77-річним досвідом та лідерством у галузі технологій, компанія SCHIEDEL забезпечує високоякісні, надійні та інноваційні рішення щодо димовідведення та вентиляції для житлових та нежитлових будівель та споруд.
 Головна мета компанії SCHIEDEL – комфорт, безпека та надійність. Без перебільшення можна стверджувати, що за 77 років інженерами та конструкторами компанії було розроблено унікальні рішення, які дали новий виток розвитку у всій сфері виробництва систем димовидалення. Висока планка якості, яку стільки років утримує компанія SCHIEDEL, позитивно впливає на впровадження та розробку інновацій виробниками у всьому світі.
Call Now Button